Diş Hekimlerimiz

Dt.EDİP KARAOĞLAN

10 mart 1960 tarihinde iskenderun da doğmuş olup, ilk ve orta öğrenimimi İskenderun’da tamamladı.1979 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne kayıt oldu.1984 yılında mezun oldu.1984-85 yılları arasında bir yıl zonguldak ta özel bir klinikte dış hekimi olarak çalıştı.1986-87 yılları arasında gebze de yedek subay olarak askerlik görevimi tamamladı. 1987 yılında muayenehane açarak calismaya başladı. 2005-2007 yılları arasında Almanya aachen Üniversitesi nde lazer destekli cerrahi konusunda master yaptı. Meslek yaşantısı boyunca, yurtiçi ve yurtdışı 300'den fazla kongre seminer ve kurslara katılarak estetik uygulamalar ve İmplant konularında eğitim aldı. 1995 yılında gebze de ilk İmplant yapan hekim olma onuruna erişti. Eczacı Özgül Karaoğlan ile evli ve Mehmet ile Uygar Efe isimlerin 2 çocuğu bulunmaktadır.. Halen kurucusu olduğu Karaoğlan ağız ve diş sağlığı Polikliniğinde mesleğime devam etmektedir.

Diş Doktoru Edip Karaoğlan
 • Dr. Şüheda SULAKSU

  Dt. Şüheda SULAKSU 1993 yılında Kocaeli'nin Gebze ilçesinde doğdu. İlkokul ve ortaöğrenimi Gebze'de tamamladı. 2011 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı. 2016 yılında mezun oldu. Okulunu 5.cilik derecesiyle bitirdi. İlgi alanları protez ve Pedodonti dalınadır. Sevdiği şeyler bisiklete binmek ve yüzmektir.

  Kocaeli Dişçi
 • Dr. Erdal PEHLİVANOĞLU

  1982 yılında Bursa'da doğdu.2000 yılında Bursa Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine İstanbul Üniv. Diş Hekimliği Fakültesinde başlayarak 2005 yılında mezun oldu.Aynı yıl İstanbul Üniv. Endodonti Ana Bilim Dalı'nda doktora eğitimine başladı.Kök kanal boylarının hesaplanması üzerine hazırladığı tezini 2013 yılında vererek Endodonti uzmanı olmaya hak kazandı. 2015 yılında International Medical Collage / Almanya da 1,5 yıllık eğitimin ardından İmplantoloji ve Dental Cerrahi alanında master tezi hazırlayarak Master of Science ünvanı kazanmıştır. Erdal Pehlivanoğlu, Dr. Dt. G. Merve Pehlivanoğlu ile evli ve bir çocuk sahibidir.

  Kanal Tedavisi Gebze
 • Dt. Esra BOZDEMİR

  1992 yılında Kocaeli'nin Gebze ilçesinde doğdu.İlk ve orta öğrenimini Gebze'de tamamladı.2016 yılında Marmara üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun oldu. Mesleki ilgi alanları restoratif ve endodontik uygulamalardır.

  Gebze Diş Doktoru
  • Dr. Mert ŞEN

   19 mayıs 1992 yılında Kadıköy'de doğdu. Hacettepe üniversitesi diş hekimliği fakültesini yüksek onur derecesiyle bitirdi. Hobileri arasında yemek yapmak ve seyahat etmek bulunmaktadır. Doktorumuz Mert ŞEN Karaoğlan Diş Polikliniği merkezinde siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.

   Gebze İmplant